OMGinfo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

OMGinfo

Informacje Ogrom Masywnych Gier - OMGinfo
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Moja osobista opinia

Go down 
AutorWiadomość
Gargol12




Liczba postów : 2
Join date : 26/06/2011

Moja osobista opinia Empty
PisanieTemat: Moja osobista opinia   Moja osobista opinia EmptyNie Cze 26, 2011 2:17 pm

Zacznę może od tego, że grę dopiero zacząłem, więc mogę nie wszystko napisać.Według mnie największym plusem tej gry jest ogromny fun z rozgrywki.Ta krew zombii tryskająca z nich , czy tez rozcinanie ich w pół maczetą.To jeden z plusów.Drugim plusem dla mnie jest tez system montowania broni.Chcesz montować mordercze narzędzia broni ? Nic trudnego. W tej grze możesz to osiągnąć. Również interakcja jest świetna (może nie aż tak jak w Duke Nukem, gdzie można rzucać gównem ...). Za broń może nam posłużyć praktycznie wszystko, począwszy od deski a skończywszy na wózku inwalidzkim Wink. Lecz minusem gry jest słabe zachowania naszych potencjalnych przeciwników, czyli zombii.Zabicie 10-20 zombiaków to nie problem. Animacje też nie są genialne, ale czego się spodziewać z gry gdzie totalna rozwałka daje radość ? Grafika też zostawia wiele do życzenia.



Moja ocena : 7/10

Podsumowanie : gra świetna, lecz grafika mogła być lepiej dopracowana. Jeśli szukacie rozwałki to możecie tutaj na nią liczyć.
Powrót do góry Go down
 
Moja osobista opinia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
OMGinfo :: Dead Rising 2 :: Wasza Opinia-
Skocz do: